Negmar

SOCIAL RESPONSIBILITY PROJECTS

Negmar Grup; sosyal sorumluluk çerçevesinde; sosyal adalete katkı sağlamayı, kurumsal şeffaflığı, kamu yararı için çalışmayı, adil olmayı, ülkenin kültürel değerlerine sahip çıkmayı, gençlerin eğitimine destek olmayı, toplumu ekonomik ve kültürel olarak bir adım daha ileri taşıyabilme erdemiyle hareket etmektedir. Negmar Grup, yaptığı tüm çalışmaları ve sektördeki atılımlarını, öncelikle sosyal sorumluluk anlayışıyla hayata geçirmektedir. Ülkemize hizmet etmek, topluma faydalı olmak, insana saygı duymak ve çevreye duyarlı olmak bilinciyle; bünyesindeki her bireyden, faaliyetlerini bu sorumluluk anlayışı içinde gerçekleştirmeleri beklenmektedir.

Negmar Grup, bölgesel ve toplumsal barışa, faaliyetleriyle ülke ekonomisine, uluslararası ekonomik ilişkileriyle sosyal ve ekonomik değerlerin tanıtılmasına katkı sağlamaktadır.

ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERİMİZ ŞEREF MİSAFİRLERİMİZ

Eskihisar-Tavşanlı hattımızda tüm şehit yakınları ve gazilerimizi araçlı ya da araçsız olarak şeref misafirimiz görüyor ve ücretsiz taşıyoruz.

lütfen kayıt formumuzu doldurun


GAZİ GEMİLER

Milli ve yerli hizmet anlayışıyla Türkiye'ye katma değer üreten Negmar, 15 Temmuz gecesi de aynı bilinçle Eskihisar-Tavşanlı arasında görev yapan Hamidiye, Selimiye, Bahariye ve Muradiye isimli feribotlarını milletin ve devletin hizmetine seferber etti. Negmar, Osmangazi Köprüsü'nde darbeciler tarafından herhangi bir engelleme olmaması, boğaz köprülerinin ise darbeciler tarafından kapatılması ve henüz Avrasya Tüneli'nin de açılmamış olması sebebiyle inisiyatif aldı. Boğazı geçiş için gece boyunca başka ulaşım imkanı bulunmaması nedeniyle Negmar'a ait 4 feribot, darbeye karşı destansı bir direniş sergileyen vatandaşlarımız ile darbecilere karşı koyan güvenlik güçlerinin Anadolu ve Avrupa yakasına geçişlerini sağlamak için Üsküdar ve Kabataş'a yanaştı. Gazi gemiler her iki noktada en uygun iskelelerden 15 Temmuz gecesi 01.10'dan itibaren sefere başladı. 4 gemiden Hamidiye 17 saat 15 dakikada 28 sefer, Selimiye 15 Saat 25 dakikada 20 sefer yaparken Bahariye ve Muradiye gemileri ise yaklaşık 10'ar saat hizmet verdi. Gazi gemiler 15 Temmuz Cuma gecesi 01.10'dan 16 Temmuz Cumartesi akşam saatlerine kadar yaklaşık 5 bine yakın araç ile binlerce yaya vatandaşın iki yaka arasında geçişini sağladı.

BURS VE STAJ DESTEKLERİ

Negmar ülkemize ve milletimize hizmetin bir parçası olarak başlıca faaliyet gösterdiği denizcilik ve lojistik sektörleri olmak üzere ülkemizin geleceği olan gençlere yatırım yapmayı da bir zorunlu sorumluluk görme anlayışıyla hareket ediyor. Bu kapsamda her yıl gençlerimize yönelik burs destekleri sağlarken denizcilik sektöründe eğitim gören lise ve üniversiteli gençlerimize de staj imkanları sunuyor.

GİRİŞİMCİLİK TEŞVİKLERİ

Negmar olarak girişimcilik ödüllerine sponsor oluyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde pek çok öncü uygulamaya imza atmış bir kuruluş olarak ülkemizin geleceği için girişimcilik kültürünün yaygınlaşmasına da önem veriyoruz. Bu kapsamda Girişimci İşadamları Vakfı ile işbirliğini sürdürüyoruz. Türkiye'de başarılı girişimleri ödüllendirmek ve fikirlerini girişime dönüştürmek isteyen kişi ve kuruluşlara destek ve cesaret vermek amacıyla GİV tarafından düzenlenen Girişimcilik Ödülleri'ni destekliyoruz. GİV Girişimcilik Ödülleri ile projelerini hayata geçirmiş, özgün ürün veya hizmet ortaya çıkartarak başarıyı elde etmiş, Ar-Ge'ye ve inovasyona dayanarak işletmesine ve ülkesine değer katmış işletmeleri ödüllendirmeyi ve model olarak sunmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda pek çok girişimci gencimizin yolunu açacak destekler sağlıyoruz. Teknoloji alanında yeni girişimcilik örneklerine tecrübe ve başlangıç sermayesi destekleri sağlamaya devam ediyoruz.

GENÇLİK VE SPOR SPONSORLUKLARI

Negmar, ülkemizin geleceği gençlere verdiği değerin bir yansıması olarak 2019-2020 sezonunda YalovaSpor ile Tavşanlı Belediyespor Kulüplerinin Resmi Sponsorluğu'nu üstlendi. Yalova'da 1000'in üzerinde gencimizin sporla başarıya ve geleceğe koşmasına alt yapı hazırlayan YalovaSpor ile Tavşanlı Belediyespor Kulübü, formalarında Negmar logosuyla sahaya çıkıyor. Türkiye'de başarı için ter döken tüm sporcularımıza başarılar diliyoruz.