Negmar
NEGMAR'DAN SEMT77 YALOVASPOR'A TAM DESTEK

Tavşanlı- Eskihisar arasında feribot taşımacılığı yapan Negmar ile Semt 77 Yalovaspor arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

Türkiye'nin sayılı deniz taşımacılığı ve lojistik firmalarından Negmar Denizcilik, Semt 77 Yalova Basketbol Spor'a sponsor oldu. Sponsorluk anlaşması Negmar'a ait Hamidiye Feribotu'nda düzenlen törenle gerçekleşti. Negmar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Koç ve Semt 77 Yalovaspor Asbaşkanı İlker Karbuz anlaşmaya imza attı.

Törene ilgi büyüktü

İmza törenine Yalova Valisi Muammer Erol, AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Çınarcık Kaymakamı Cemil Aksak, Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, Yalova İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Bakçepınar, Yalova İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, AK Parti Tavşanlı Belde Başkanı Ali İnceöz, Negmar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Koç, Semt 77 Yalovaspor Asbaşkanı İlker Karbuz, protokol üyeleri ve Semt77 Yalovaspor Yöneticileri katıldı.

Mehmet Koç: "Kendimizi Yalovalı hissediyoruz."

Negmar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Koç gençliğe yatırım yapmanın en büyük kazanç olduğunu belirterek " Negmar olarak Yalova'ya gerçekten bir gönül bağımız var. Kendimizi Yalovalı hissediyoruz. O bakımdan Yalova'da olan her şeyin karınca kararınca içinde olalım istiyoruz. Burada yapacağınız yatırımları kendi akrabalarınıza, sülalenize harcayabilir ya da çocuklarınıza miras da bırakabilirsiniz. Ama en verimli ve hayırlı olan o bölgenin insanına, herhangi bir ayrım gözetmeksizin her kademede sporcusuna, okullarına bunu hissettirmek olduğunu biliyoruz" ifadelerini kullandı.

İmzalı kulüp forması hediye edildi

Mehmet Koç ayrıca bölgede yer alan bir okula ve başka amatör kulüplere de sponsor olduklarını dile getirerek bundan sonra da desteklemeye devam edeceklerini sözlerine ekledi. Sponsorluk protokolünü Asbaşkan İlker Karbuz ve Negmar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Koç imzaladı. Asbaşkan Karbuz, Koç'a imzalı bir forma hediye etti.

8.11.2021